Loading…

Jak nás můžete podpořit?

Jdu do toho

Máte čas a chuť vstoupit do komunální politiky? Přitom nevidíte stranu nebo hnutí, za které byste chtěli kandidovat? Nechcete jen přijít k hotovému, ale toužíte být součástí týmu sympatických a nadšených lidí, kteří v otevřené diskusi a přátelské a podnětné atmosféře tvoří vizi města otevřeného potřebám každého jednotlivého člověka, který v něm žije?

Napište nám nebo rovnou přijďte na některé z našich pravidelných setkání. Nejsme uzavřený klub, tvoříme otevřenou platformu, kde je každý vítán a každý má možnost se podle svých možností zapojit.

Chci se zapojit

Chci pomoci

Zajímá vás, co se děje, chcete se zapojit, ale nemáte čas, nebo se necítíte na to přímo kandidovat? Nevadí, ozvěte se, staňte se součástí širšího týmu, který se podílí na rozhodování. Budeme Vás pravidelně informovat o všem, co se děje, a budeme se ptát, co si o tom myslíte. No a třeba Vás zaujmeme natolik, že se rozhodnete jít do toho s námi.

Chci pomoci

Chci informace

Zaujala Vás naše vize, ale úplně nevíte, co si o tom všem myslet? Váháte, zda se připojit, nebo se prostě jen zajímáte o dění v Liberci a nechcete o nic důležitého přijít? Dejte nám na sebe mailový kontakt a my vám budeme pravidelně posílat, co je nového.

Chci být informován

Chci přispět finančně
I když do toho všichni jdeme dobrovolně, věnujeme svůj čas a energii bez nároku na odměnu, nějaké finanční prostředky budeme přesto potřebovat. Využijeme je zejména na výrobu tištěných materiálů a nástroje, kterými o sobě dáme vědět. Pokud chcete přispět jakoukoli částkou, budeme vám vděční. Zanecháte-li na sebe kontakt, budeme Vás informovat, co je nového a jak jsme s dary naložili. Přispět můžete na transparentní bankovní účet č. 2201434250/ 2010 Pohyb finančních prostředků na našem transparentním účtu můžete sledovat pod tímto odkazem.

Kontakt

lol@liberecotevrenylidem.cz

Naše rozličné životní příběhy a cesty nás vedly k zájmu o různé oblasti života. Nespojuje nás příslušnost k jedné politické straně ani k jednomu politickému směru. To, co máme společné, je chuť aktivně se podílet na podobě města, které je naším domovem.

Protože věříme, že podobu města mají tvořit (a tvoří) lidé, jejichž je domovem, vítáme každého, kdo chce, stejně jako my, přispět k rozvoji Liberce. Zajímá nás názor každého, kdo má kolem sebe něco, co by rád posunul a změnil k lepšímu. Chceme znát trápení těch, kteří zažívají neúspěch, připadají si přehlížení nebo nevěří v to, že jejich hlas někoho zajímá. Stejně tak budeme rádi, pokud nám dáte vědět, co vás ve vašem okolí potěšilo.

Chci být informován