Loading…

Zuzana Kocumová

Zuzana je blíženec, což značí, že má ráda neustálou činnost, a to nejen ve sportu. Vystudovala sportovní management na TU Liberec, působila jako manažer projektů, učila několik let na střední škole a 2 roky pracovala na pozici náměstkyně hejtmana pro oblast zdravotnictví a sportu. V té době byla například vyhlášena otevřená výběrová řízení na politicky obsazená místa ve vedení nemocnic (mj. Kittner, Veselka), dokončila se fúze nemocnic, nastartoval se projekt modernizace Krajské nemocnice a jiné.

Nyní je v radě města (neuvolněný člen) a zastupitelstvu kraje.Živí se jako poloprofesionální sportovec (patří ke světové špičce v překážkových závodech), zároveň pomáhá příteli s taneční školou.

Politiku bere jako určitý desátek, jímž životu splácí dary, které od něj dostává.Je přesvědčena, že každý z nás by se měl snažit alespoň trochu přispívat k tomu, aby se na tomto světě/v Liberci lépe žilo. Věří, že poctivou prací a s příchodem slušných lidí do politiky přestane být slovo „politik“ považováno téměř za urážku.